Çamlıbel İnşaat

35 yıldır inşaat sektöründe yer alan Çamlıbel İnşaat sağlam ve kaliteli betonarme, birinci sınıf işçilik, dürüst taahhüt eksenine oturttuğu hizmet anlayışını bugüne dek tamamladığı tüm projelerinde ön plana çıkarmış ve kendi tarzını oluşturmuştur.

Çamlıbel İnşaat;

Bildiği işi yapar, yapabileceği işi alır,

Yapamayacağı işi söyler, yapabileceğinin en iyisini yapar,

İşin kalitesinden fedakârlık etmez,

Müşterilerine karşı her zaman dürüsttür,

Yaptığı işler ile kendinden bahsettirir,

Çamlıbel İnşaat, kazandığı tecrübeler doğrultusunda oluşturduğu prensipleri ile 1987’dan beri güvenilir ve kaliteli konut inşaatlarını sürdürmektedir.

Ödemiş'in Markası | Çamlıbel İnşaat

Hayrettin Çamlıbel

İlk, orta ve lise eğitimini Ödemiş’te tamamlayan Hayrettin Çamlıbel 1984 yılında Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümünden mezun olmuştur. 1986 yılında askerlik görevini tamamlayıp Ödemiş’te iş hayatına başlayan Hayrettin Çamlıbel projecilikte deneyim kazandıktan sonra 1987 yılında Çamlıbel İnşaat’ı kurup inşaat faaliyetlerine başlamış ve aralıksız olarak devam etmektedir.

Hayrettin Çamlıbel mesleğindeki tecrübesi, iş ahlakı ve sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci ile Ödemiş ve çevresinde inşaatlarına devam etmektedir.

Değerlerimiz

Ödemiş'in Markası | Çamlıbel İnşaat
Kalite

En önemli prensibimiz inşaat kalitesinden fedakarlık etmemektir. Bütün teknoloji ve malzeme gelişimlerini takip eder, en kaliteli malzemeyi kullanıp alanında deneyimli ve uzman ekiplerle çalışırız.

Ödemiş'in Markası | Çamlıbel İnşaat
Güven

35 yıldır yaptığımız projelerimizde kaliteden ödün vermeyerek, her zaman dürüstlük ilkesiyle hareket edip, söz verdiğimiz şekilde ve zamanında teslim ettiğimiz çok sayıdaki projelerimizle güven oluşturduk.

Ödemiş'in Markası | Çamlıbel İnşaat
Memnuniyet

1987 yılından beri aralıksız devam ettiğimiz inşaat işlerimizle Ödemiş’in en eski ve tecrübeli firması konumundayız. 35 yıllık tecrübemiz, yenilikçi ve güncel bakış açımızla birlikte yeni projelerimize devam etmekteyiz.

Sosyal Sorumluluk

Çamlıbel İnşaat gelecek kuşaklara yaşanılası yaşam alanları oluştururken doğallığı ve yerel dokuyu koruma eksenine oturttuğu tasarım ve uygulama çalışmaları ile ortak değerlere sahip çıkmaktadır. Bu doğrultuda, Ödemiş merkez'de ve tarihi Birgi Beldesi'nde restorasyon çalışmalarını titizlikle yürütmüş, yıkılmak üzere olan tescilli tarihi evleri aslına uygun olarak yenileyip şehir hayatına kazandırmıştır.

İçinde bulunduğu topluma sadece inşa ettiği konutlarla değil eğitime verdiği desteklerle de hizmet etme amacında olan Çamlıbel İnşaat, bu doğrultuda yaptığı yatırımlarla, Özel Dünya Koleji’nin kurucusu olarak sosyal sorumluluğunu ortaya koymuştur.Ödemiş çevresindeki birçok köy okuluna Atatürk büstü yaptırmış, tadilat desteği vermiş ve vermeye devam etmektedir. Ayrıca hayırseverler aracılığı ile yaptığı okul inşaatlarında kâr amacı gütmeyerek eğitime destek vermeye devam etmiştir. Verdiği tüm bu destekler ile Çamlıbel İnşaat, çocuklarımızın ve ülkemizin aydınlık bir geleceğe sahip olmasına katkıda bulunmuştur. Bunların yanında topluma hizmet amacıyla iki dönem Belediye Meclis üyeliği yapmıştır.